Aşk Dükkanı | Web Tasarım | Grafik Tasarım | Dijital Pazarlama | Seo | Sosyal Medya Yönetimi | Crm Yönetimi

banner askdukkani facebook
banner askdukkani facebook mobil

Facebook Ads

İnternette her gün online olan kullanıcı sayısı günümüzde neredeyse 4 milyarı geçmiş durumda. Bu yoğun trafiğin sosyal medya olanağı olarak öne çıkan en büyük ayağı facebook. Yakaladığı başarı ile bir milyar kullanıcı barajını aşmayı başaran uygulama bu yönü ile bakıldığında bireysel olarak oluşturulmuş fakat bir milyar üyeye ulaşmış ilk ve tek sosyal medya platformu olma özelliği taşıyor. Bu nedenle bu platformda temsil edilmek ve yer almak son derece büyük önem taşıyor.

facebook ads la gi

Facebook ADS Nedir?

Facebook ads bir reklam platformu olarak öne çıkmaktadır. Zira facebook gelirlerinin %70’lik payı doğrudan facebook reklamları ile elde edilmektedir. Bu yönü ile bakıldığında hedef kitlenin 1 milyar olduğu bir pasta düşünüldüğünde bu platformda yer almak en az Google adwords platformunda yer almak kadar büyük önem taşımaktadır. Son zamanlarda şirketlerin büyük reklam çalışmaları yaptığı bu platformda reklam vermek ve reklamın hedef kitleye ulaşmasını sağlamak için profesyonel destek büyük önem gerektirmektedir. Hali hazırda bilindik reklam dünyasında olduğu gibi Facebook reklam dünyasında da başarılı sonuçlar elde etmek için öncelikli olarak sosyal medya yönlendirme bilgilerine sahip olmak bu alanda eğitim almış olmak büyük önem taşımaktadır.

Facebook Ads Reklamları Neden Önemli?

Zira reklamcılığın başlı başına bir eğitim dalı olduğu ve üniversitelerin diplomalı bölümlerinden olması olayın ciddiyetinin kavranması için büyük önem taşımaktadır.
Facebook ads reklam uygulamaları için hizmet veren firmamız bu alanda çalışan takım arkadaşları sayesinde yakaladığı başarıyı ödüllerle taçlandırmayı başarmış ve sadece facebook ads değil pek çok özel şirket için reklam danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

quang cao tren facebook ads la gi cach su dung va nhung 1 1
facebook reklamlari konya 1

Facebook Ads Profesyonel Destek Gerektiriyor

Facebook Ads bir çok alanda iyi planlamalar ve yabancı dil gerektirmektedir. Bu nedenle ortaya çıkartmak istenen reklamın kalitesi ve etkisi tam beklendiği boyutlarda olabilmesi için söz konusu hizmeti firmamız ile iletişime geçip almanız sizin için çok büyük önem taşımaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana sunduğu reklam hizmetleri ile referanslar oluşturmuş ve bu alanda aktif çalışmalarını devam ettirmektedir.