Aşk Dükkanı | Web Tasarım | Grafik Tasarım | Dijital Pazarlama | Seo | Sosyal Medya Yönetimi | Crm Yönetimi

banner askdukkanihak
banner askdukkani Calisma Yuzeyi 1

Bu Dükkanın Alıcısı, Satıcısının Kendisi

Birlik Dükkanı Sloganı ile 2022 yılında kurulan “AŞK DÜKKANI” gerek yurt içi gerek yurt dışı çalışmaları ile her işimiz bu dükkanda sevgiyle yapılmakta, burada üretilmekte.

Her ürettiğimiz tasarımı sizlere öncü olmakla birlikte, işlerinizi yalın halde sergiliyoruz. Satışlarınız veya marka tanıtımlarınız bu dükkanda derleyip yine burada sebepler sonuçları meydana getirmekte.

Aşk Dükkanında neler yok 🙂 Bu dükkan bir “mahşer” İzmir Web Tasarım, Grafik Tasarım, Seo, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi ve Uzmanlığı, Dijital Pazarlama ve Danışmanlığı hizmeti verilmekte.

AR-GE çalışmalarında yeni bilgi elde etmek amacıyla üstlenilen özgün bir araştırma ile sizlere doğru bilgiyi aktarmayı hedeflemiş olmakla birlikte hizmet vermekte.

Evet herşey var bu dükkanda… BİRLİK DÜKKANI

Bu dükkanın bir ucu dükkanı yapanın kudret elinde öbür ucu ise SONSUZ AŞKA gitmekte….

3D Glass Logo Mockup scaled 1
logo mockup with 3D logo and leaf foreground scaled 1

Aşk Dükkanı İsmi Nereden Geliyor?

“Bu dükkanın alıcısı, satıcısının kendisi,
Bu sevgi pazarında dilsiz olan her dil,
Her göz, hiç gördüğü bir şeyin ziyası,
Her kulak, hiç işitmediği bir sözün sesi.”

Mevlana aşkı ve birliği sembolik bir şekilde anlatır. Dükkan, insanın kalbidir ve satıcı ile alıcı aynı kişidir, yani insanın kendi içsel gerçeğidir. Sevgi pazarında her dil sessizdir, çünkü gerçek aşkın anlatımı sözcüklerle değil, içsel deneyimle gerçekleşir. Her göz, hiç gördüğü bir şeyin ziyasıdır, çünkü aşk, insanı Allah’ın ışığına götürür. Her kulak, hiç işitmediği bir sözün sesidir, çünkü aşk, insanı Allah’ın sırlarını işitmeye yönlendirir.

807502 Donusturulmus