Aşk Dükkanı | Web Tasarım | Grafik Tasarım | Dijital Pazarlama | Seo | Sosyal Medya Yönetimi | Crm Yönetimi

banner askdukkani analytics mobil
banner askdukkani analytics

Google Analytics

Büyüyen internet dünyası ulaşmış olduğu potansiyel ile reel sermayenin tüm boyutları ile dijitalleşmesine neden olmuş durumda. Bu değişimin içinde en temel besin ürünlerinden en lüks tüketim ürünlerine kadar bütün ürünleri internette bulabilmek mümkün. Bu yönü ile bakıldığında iyi dizayn edilmiş ve hedefleri doğru belirlenmiş bir site size büyük kazançlar sağlayabiliyor.
google universal analytics i 2023 te kaldiracagini duyurdu sosyal medyada

Google Analytics Nasıl Kurulur?

İstatistikler veriler ve çok daha fazlası aslında internetin doğru yönlendirilebilmesi için çok büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle istatistikler üzerinde çalışacak personeller dahi bünyenizde barındırsanız istediğiniz sonucu elde etmeniz yüzde yüz doğruluk ile hitleri gündemi yakalayabilmeniz mümkün olamayabilir. Fakat google analytics tüm bu sorunları tek başına ortadan kaldırmaya üstelik ücretsiz olarak sorunlarınıza çözüm bulmaya yeterli. Bu nokta da asıl önemli olan söz konusu uygulamayı sitenize yansıtabilmek.

Google Analytics Ne İş Yapar?

Web tasarımı başta olmak üzere internet siteleri hakkında her alanda hizmet sunan firmamız google analytics kurulumu konusunda da hizmet veriyor. Söz konusu analizler ile google’dan maksimum yararlanıp sitenizin oluşumunu ve daha yukarıya tırmanmasını sağlayabilirsiniz. Söz konusu google ürünü olan google analytics’in çalışma prensiplerine yakından baktığımızda java dili üzerine hazırlanmış olan eklentinin sizin adına 24 saat aralıksız kayıt tuttuğunu en yalın hali ile açıklamak doğru olacaktır.

google analytics 4 switch
4a5235 77937ad1234c46f59d9e0492199baf9b mv2

Google Analytichs Kodu Nasıl Yerleştirilir?

Google analytics kurulumu yapmak için başta java kodlama diline hakim olmak sonrasında web tasarım olanağı sunan pek çok farklı dil arasında kullanmış olduğunuz dili bulmanız ve söz konusu eklentiyi gerekli kodlar ile birbirine bağlamanız gerekmektedir. Her sayfa için farklı olarak yazılması gerekilen kodlar profesyonel yazılım bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılabilecek uygulamalar değildir. Bu nedenle bu alanda askdukkani.com.tr adresi olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümlere anlık olarak yanıt vermekteyiz. Firma çalışma prensiplerimizin kurulu olduğu ticari sırların saklanması ve müşterilerimizi ticari kayıp uğratan hiçbir bilgi üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. İstatistiklerinizin tutulabilmesini sağlayan analiz uygulamasının kurulması kullanıma sunulması işleminden sonra sitenize ait tüm bilgiler sistemimizden silinmekte ve özgünlük haklarınız korunmaktadır.